MedLife recruteaza asistent medical pentru divizia de Medicina Muncii din Bucuresti (Calea Victoriei 222, Sector 1). Postul este cu norma intreaga si program fix de la 8:00 la 16:00.

Responsabilitati:
- notarea datelor pacientilor in registrul de evidenta,
- recoltarea de probe de sange,
- efectuarea de investigatii: EKG, audio test, viziotest,
- sterilizarea aparaturii si a instrumentelor din cabinet.

Cerinte:
- Autorizatie de Libera Practica si Asigurare de Malpraxis,
- excelente abilitati de comunicare,
- viteza buna de operare PC,
- capacitate de organizare a activitatii individuale,
- orientare catre performanta si rezultate, atat individuale cat si la nivel de echipa,
- atitudine profesionala in relatia cu clientii,
- experienta intr-o divizie de Medicina Muncii reprezinta avantaj.

Beneficii:
- loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale;
- salariu motivant plus tichete de masa;
- abonament de servicii medicale pentru angajat și familie;
- acumulare de experienta si promovare in interiorul companiei;

CV-ul dumneavoastra in format electronic (format pdf, doc, docx)
Files must be less than 1 MB.
Tipuri de fișiere permise: txt pdf doc docx.
2 + 18 =
Rezolvați această problemă aritmetică simplă și introduceți rezultatul. De exemplu, pentru 1+3 introduceți 4.