MedLife recruteaza Reprezentant Medical pentru echipa din Cluj-Napoca si pentru cea din Zalau.

Descrierea postului:
- prezentarea / vanzarea portofoliului de servicii medicale
- cresterea permanenta a portofoliului de clienti (medici, clinici, spitale)
- coordonarea activitatii logistice
- intocmirea raportelor privind activitatea desfasurata.

Cerinte:
- absolvent de studii superiare, preferabil: medicina, farmacie, bioinginerie medicala, biologie, biochimie
- aptitudini de comunicare si organizare
- orientare catre client
- prezenta agreabila si proactiva
- experienta pe vanzari in domeniile farma sau medical - minim 1 an
- obligatoriu permis de conducere cat B.

Beneficii:
- stabilitate intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale
- pachete de servicii medicale pentru angajat si familie
- acumulare de experienta si promovare in interiorul companiei.

Asteptam CV-ul dvs pe adresa rflorea@medlife.ro. Pentru detalii, ne puteti contacta la numarul 0753.303.053.

CV-ul dumneavoastra in format electronic (format pdf, doc, docx)
Files must be less than 1 MB.
Tipuri de fișiere permise: txt pdf doc docx.
7 + 0 =
Rezolvați această problemă aritmetică simplă și introduceți rezultatul. De exemplu, pentru 1+3 introduceți 4.