Recrutam Asistent Generalist pentru divizia de Pediatrie a Hyperclinicii MedLife Unirii (Str. Hans Cristian Andersen, Nr. 1. Langa Biserica Sf. Spiridon Nou).

Responsabilitati:
- Gestionarea eficienta a circuitului destinat pacientilor copii,
- Recoltarea probelor pentru diverse analize,
- Efectuarea tratamentelor recomandate de medicul pediatru,
- Transmiterea de informatii corecte pacientilor,
- Asistarea medicului pe parcursul consultatiilor.

Cerinte:
- ALP si acte de munca vizate pe 2016,
- Experienta relevanta de minim 1 an in pediatrie - recoltari, tratamente, aerosoli, etc,
- Cunostinte solide de utilizare PC,
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare,
- Orientare spre nevoile pacientului,
- Atitudine pozitiva, promptitudine in realizarea sarcinilor, seriozitate si responsabilitate,
- Abilitati de munca in echipa,
- Disponibilitate pentru program full-time, in ture (programul de ambulatoriu este in 2 ture de zi).

Beneficii:
- Oferta financiara atractiva,
- Loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale,
- Colaborare pe perioada nedeterminata,
- Activitate intr-un mediu profesionist, cu aparatura de ultima generatie,
- Pachet de servicii medicale pentru angajat si familie.

CV-ul dumneavoastra in format electronic (format pdf, doc, docx)
Files must be less than 1 MB.