MedLife recruteaza Biolog pentru echipa Centrului de Medicina Materno-Fetala si Reproducere Umana Asistata. Activitatea se va desfasura in cadrul Hyperclinicii din Calea Grivitei Nr. 356, Sector 1, Bucuresti.

Responsabilitati:
- Executarea corecta a procedurilor specifice;
- Cunoasterea aparaturii si a tehnicilor uzuale de laborator;
- Respectarea termenelor stabilite;
- Elaborarea documentelor specifice activitatii.

Cerinte:
- Certificat de membru OBBCSSR (conditie eliminatorie);
- Aviz de Libera Practica (conditie eliminatorie);
- Persoana meticuloasa si atenta;
- Dorinta de consolidare a carierei;
- Capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;
- Persoana disciplinata, responsabila si capabila sa lucreze in echipa.

Beneficii:
- Loc de munca stabil intr-o companie de top, lider al pietei private de servicii medicale;
- Salariu motivant plus tichete de masa;
- Abonament de servicii medicale pentru angajat și familie;
- Acumulare de experienta si promovare in interiorul companiei.

CV-ul dumneavoastra in format electronic (format pdf, doc, docx)
Files must be less than 1 MB.